KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11287049

nr 1128 7049

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Blandteknik, collage, Alain Berck-Vitz (f. 1943), signerad, 38x46

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

torsdag 28 september 2017
kl 10:15:24

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz